Firmamızdan kalite stantarlarında zirveyi yaşayarak Çankaya çilingir sektöründe farklılıklarıyla ön planda kalanmaktadır. Şirketimiz Çankaya’nın her binasında farklı farklı hizmetlerle destek olmuştur. Sektöründe kurumsal olarak hizmet ayrıcalıktır. Firmamız her daim kendini ön planda tutarak en iyi hizmet sektörünü gerçekleştirmiştir.

çilingir çankaya

Çankaya Oto Çilingir

Çankaya şubumizdeki ailemiz büyük bir özveri çalışmaktadır. Çankaya oto çilingir hizmetinde kapı açma anahtar yenileme, oto alarm ve her türlü ihtiyaçalrınızı giderir. Çankaya bölgesinde hizmet veren araçlarımız hızlı araçları ile süratlı bir destek sağlar. Çağrı merkezimiz 7/24 ulaşılabilr olup her anınızda destek ekiplerini hazırda tutar.

Çankaya Kasa Çilingir

Çok zor bir işcilik olan Çankaya kasa çilingir sektörü bizim için çok kolay. İlerlemiz teknolojimiz ve egitimini tamamlamış olan uzman ustalarımız tafacında kasa kiliti açma, kilit degiştirme, kilit anahtarı yenileme işlemlerinde profesyonel bir hizmet verir. Kurumsal hizmet sektörümüzde en iyisi olmak adına bütün teknolojilerden faydalanarak en garantili hizmeti vermekteyiz.

oto çilingir çankaya

Çankaya Kapı Çilingir

Çalışan ekiplerimiz uzman kadrolar olup, Çankaya kapı çilingir degişim ihtiyaçlarınızda hemen ordadır. Çankaya ekibimiz kapı ayarlama ve kapı kiliti değiştime işlemlerinde profesyonel destek verir. Kapıdamı kaldınız! kapınız hasarmı aldı biz sektörün en önde gidenlerinde olarak en hızlı hizmeti siz değerli müşterilerimize sunar.

Çankaya Kapı Açma

En uyğun fiyatları ile Çankaya kapı açma kadrosu vermektedir Firmamız hem hız kalitesi olsun hemde müşteri memnuniyeti açısın liderliğini korumaktadır. Kapıda kırışmış anahtarı bile 5 dakikada çıkartarak en iyi hizmeti sağlamaktadır.

kapı açma çankaya

Çankaya Nöbetci Anahtarcı

Firmamız 7/24 esasına uymak adına yaptıgı çalımada geceleride Çankaya nöbetci anahtarcı ekibi tutarak müşteri memnuniyetini sağlar. Zor anlarınızda gece gündüz yanlız değilsiniz Protokelleri olan kurumsal firmamız ülkemizin her şehrinde hizmet verir. İlklere imza atarak astronomik seviyelere ulaşan maliyetlere son vererek en kaliteli hizmeti veririz.

Çankaya Araç Kumandalarının Yapılması

Çankaya araç kumandalarının yapılması için özel cihazlar kullanmaktayız. Araç kumandalarımız yapılmasında orjinal kumandalara denk bir hizmet sağlamaktayız. Firmamız anahtarınızı orjinallinden farklı modellere çevirme imkanı bulunmaktadır.

Çankaya Hizmet Bölgelerimiz

• Birlik mahallesi çilingir• Mutlukent mahallesi çilinigir
• Alacaatlı mahallesi çilingir• İşci blokları mahallesi çilingir
• Emek mahallesi çilingir• Mürsel uluç mahallesi çilingir
• Harbiye mahallesi çilingir• Ayrancı mahallesi çilingir
• Yaşamkent mahallesi çilingir• Kırkkonaklar mahallesi çilingir