7/24 çilingir

Yaptığımız kapsamlı projeler ve elde ettiğimiz başarılar sayesinde büyüyen firmamız artık 81 İlde hizmet vermektedir. Çünkü çilingir hizmetinde profesyonel kadromuz ile bütün illerde bir tık ile oto çilingir, kapı çilingir ve kasa çilingir ihtiyaçlarınıza yetişmekteyiz. Kurumsal firmamız uzman kadro ve ekipleri ile randevu kayıtlarınıza en hızlı yanıtı vermekle birlikle en uygun çözümleri üretmektedir. Öyleyse 81 ilde aynı kalitede hizmet verebilmek için her geçen gün ekiplerimizi çoğaltmaktayız. Çünkü Kalabalık ekip ve vardiyalı çalışma standartlarımız sayesinde çağrı merkezi 365 gün ve 7/24 esasına uygundur.

Kapı Çilingir

Evlerimiz güvenliği nedeni ile dairelerimzde genellikle çelik kapı tercih edilir. Çünkü çelik kapılar tahta ve ahşap kapılara göre daha zor açılmaktadır. Öyleyse anahtarlarınızı kaybedip veya göbeğinde kırılma gibi anlarınızda kapı çilingir hizmetinize 7/24 hazırdır. Firmamız yaygın bir ağa ve geniş çaplı usta kapasitesi ile en çabuk desteği verebilmektedir. Çünkü bizi biz yapan kalitemiz ve büyük kampayalarla herdaim müşteri dostu olmamızdır. Teknolojiyi takip etmemiz sayesinde en kaliteli kilit sistemlerinizi bile en kısa sürede açabilmekteyiz. Kapı çilidinde verdiğimiz hizmetler;

çilingir kapı açma

• Kapı açma

• Kilit değişimi

• Anahtar yenileme

• Kırık anahar çıkartma

• Kilit ayarı

• Çelik kapı açma

• Alarımlı kapı kurulumu

• Ahşap kapı açma

• Tuzaklı kilit montajı

• Sdp kilit kurulumu

Akıllı Kilit Sistemi

Teknoloji her geçen gün ilerlemesi ile birlikte kapı kilit sistemlerimizde gün ve gün yenileri çıkmaktadır. Öyleyse eski mekanizmalı kilit sistemleri artık eskide kalıp akıllı kilit sistemi ile yeni kilit sistemleri ile değiştirebilirsiniz. Akıllı sistemde wifi ile bağlanma, parmak okuyucu, yüz okuyucu ve kart okutma gibi sistemlere sahip olup kullanışı güvenli ve kolay kilit sistemleridir.

Garaj kapısı kepenk

Firmamızın verdiği hizmetler arasın garaj kapısı kepek kilit değişimi ve uzakdan kumandalı kepenklerin kumanda değişimi gibi kepenkle alakalı büyüm ihtiyaçlarınıza sertifikalı ustalarıyla anında hizmet vermektedir. Öyleyse durma hemen ara.

Tuzaklı Kilit Sistemi

Her geçen gün devir değişmekte ve hırsızlık artmaktadır. Öyleyse hırsızların korkusu olan tuzaklı kilit sistemi ile kapılarınızı güvence altında tutabilirsiniz. Çünkü bu sistem özel barel koruyucu özelliğine sahip olarak silindirimizi korumaktadır. Çünkü levye gibi sert metal malzemelerle kapılarımızın kilit sistemi zorlandığında yükü kapımızın sacına vererek kilit sistemimizi korumaktadır.

Desi Dak Alarımlı Kapı Sistemi

Kaliteli düzeneği ile tanınan Desi dak alarımlı kapı sistemi tüm dünyaya adını duyurmayı başarmıştır. Çünkü alarımlı kilit sistemiz kapı kilit dilini açarak seviyesine göre ayarlanmış olup 3 tık çevirdiğimizde alarm sistemini devreye sokmaktadır.

çilingir oto

Oto Çilingir

Şirketimiz geniş çaplı oto çilingir hizmeti vererek araçlarınızın kapı açma, anahtar yenileme, alarım kumanda değişimi, immobilezer kurulu ve tamiri gibi çilingir ihtiyaçlarınıza destek sağlamaktadır. Çünkü oluşturduğunuz kayıtlara 10 dakika içinde yanıt vererek hangi şehirde olursanız olun anında destek sağlamaktadr.

Oto Kapı Açma

Anahtarımızı unuttuğumuzda ilk olarak oto çilingir kapı açma çözümleri üretmeye çalışacaksınız ama bilinki kendimiz kapımızı açmaya çalıştığımızda araç kaportasına ve boyasına zarar oluşacaktır. Çünkü kapı açma işlemi uzman tarafından ne kadar kolay yapıyo gözüksede el alışkanlığı gerektiren bir işlemdir. Öyleyse uzman kadromuzla otomobilimizin kapısı ilk olarak balonla şişilerek aralanılır sonra tel yardımı ile kapınızı çok rahat bir şekilde düğmesine basarak kapılarımızı açabiliriz

Oto Manuel Kapı Açma

Otomatik kapılı olan otomobillere göre daha zor olan manuel kilit sistemimiz teknik biligi ve el becerisi daha çok istemektedir. Çünkü aralanan kapıdan tel ile kilit başı tutularak yukarı çekilmeli ve kapımız açılmalıdır. Öyleyse ne kadar ustalarımız eğitimlerini çok iyi almışta olsalar tek seferde kapımızı açmak imkansız gibidir. Ustalarımız çilingir hizmetiyle bir yada bir kaç denemede hızlıca kapınızı açacaktır. Otomobillerimizin anahtarları kaybolduğunda panik olabilir ve göbeğinin değişmesi gerektiğini düşünebiliriz. Doğru adres biziz çünkü bizim uzman ustalarımız kayıp anatarlarınızı eski verilerini silerek yenisini çıkartabilmektedir. Öyleyse kayıp oto anahtar yenilemenin adresi Yakın Çilingirdir hemen ara.

Araba Kontak Yenileme

Şirketimiz sertifikalı ekipleriyle Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vererek bozulan araba kontak yenileme işlemlerine gece gündüz 7/24 esasında çalışmaya devam etmektedir. Öyleyse Büyük kampayalar sunan Yakın Çilingirden anında hizmet al.

Kasa Çilingir

Günümüzde kasalarımız değerli eşyalarımızı saklayabilmemiz adına olmazsa olmazlarımızdır. Çünkü kasalarımız özel eşyalarımızı ve paralarımızı saklmak adına ne kadar güvenilir olsada anahtarlarınızı kaybettiğimizde bir okadar da bizlere korku salmaktadır. Öyleyse artık kasa çiilingir sayesinde anahtarlarınızı da kaybetseniz korkmanıza gerek yok bir tık ile desteğinize hazırız.

çilingir kasa